TARİHÇEMİZ

Abdullahoğlu Elektrik 1996 yılında İstanbul Karaköy’de kuruldu. Abdülrauf, Abdülkadir ve Cüneydi Yıldız tarafından kurulan Abdullahoğlu Elektrik, ilk kurulduğu günden beri kaliteli hizmet, kaliteli ürün anlayışıyla hareket etmeyi temel ilkesi olarak kabul etmiştir.

 

2004 yılında çeşitli ürün satış ve dağıtımından uzaklaşılarak ACK Ultralight markasıyla ilk ürünler ürettirilmiş ve Abdullahoğlu Elektrik’in portföyünde bulunan müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. İlerleyen yıllarda ekonomik fiyatlı ürün taleplerini karşılamak adına Bizz Enerji markası devreye sokulmuştur.

 

Kuruluşundan itibaren hakim olan kalite anlayışı sayesinde, Abdullahoğlu Elektrik’in markaları sektörde hızla parlamış ve ürün pörtföyü sürekli gelişmiştir. Teknolojik gelişmelerin hızlı bir takipçisi olan Abdullahoğlu Elektrik, yenilikçi yaklaşımının yanında çevreye duyarlı teknolojilerin geliştirilmesine de sürekli destek vermektedir.

 

Abdullahoğlu elektrik, Silvri Selimpaşa Organize Sanayi bölgesinde yer alan arazisinde, bir kaç yıldır süren büyük bir inşaat faaliyetinin ardından,  yeni “Üretim ve Depolama Tesisi”nin açılışını yaparak aydınlatma armatürlerinin Türkiye’de de üretimine başlamıştır Bu yeni tesis, oldukça geniş bir bölgenin aydınlatma armatürleri ihtiyacının giderilmesine yönelik lojistik bir üs olarak da hizmet vermektedir.

 

AYDINLATMA ANSİKLOPEDİSİ

Göz sağlığımız için bulunduğumuz mekanların en doğru şekilde aydınlatılması büyük önem taşır.

DEVAMI

NASIL ÜRETİYORUZ

Silivri’de faaliyette bulunan üretim ve depolama alanlarımızın bulunduğu merkez üssümüz 18,000 m2 kapalı alana sahiptir.

DEVAMI

OUTLET ÜRÜN MAĞAZASI

2021 ONLINE ÜRÜN KATALOĞU

YARDIM İSTİYORUM