"ÖNCE İNSAN" YAKLAŞIMI

Abdullahoğlu Elektrik ailesine dahil olmak, insana, insanın başarabileceklerinine inanmaktır. İyi geleceğin ancak teknoloji ve bilimin sayesinde olacağına inanan firmamız, bunun için de öncelikle insan zekasına ve becerisine yatırım yapma gerekliliğinin bilincinde olarak hareket etmektedir.

 

Abdullahoğlu Elektirk için çalışanlarımız en değerli kaynağımızdır. Onların kalitesi ürün ve hizmet kalitemizin en büyük güvencesidir. Onları seçerken gösterdiğimiz özen, kendilerini geliştirmeleri için gerekli olan eğitim programlarının devamlılığı konusunda da gösteririz. Bu programlar çalışanlarımızın takım anlayışı içinde hareket edebilme, öneriler geliştirme ve gerçekçi karar verebilme becerilerini geliştirir. Yaratıcılıklarını harekete geçirir, memnuniyetlerini ve verimliliklerini yükseltir. Bu sayede Türkiye ortalamasının oldukça üstünde bir ortalama çalışma değerine sahip olan firmamız, insan kaynağı yönetiminin öneminin ülkemizin geleceği için de önemli olduğunun bilinciyle hareket eder.

 

Firmamız gerekli nitelikleri taşımaları halinde eğitime muhtaç, başarılı öğrencilere verdiği burslar, staj programlarına sağlanan katkılar, sosyal, kültürel ve çevre koruma faaliyetleri ile de insana yaptığı yatırımların önemini göstermektedir.

 

AYDINLATMA ANSİKLOPEDİSİ

Göz sağlığımız için bulunduğumuz mekanların en doğru şekilde aydınlatılması büyük önem taşır.

DEVAMI

NASIL ÜRETİYORUZ

Silivri’de faaliyette bulunan üretim ve depolama alanlarımızın bulunduğu merkez üssümüz 18,000 m2 kapalı alana sahiptir.

DEVAMI

OUTLET ÜRÜN MAĞAZASI

2021 ONLINE ÜRÜN KATALOĞU

YARDIM İSTİYORUM