ÇEVREYE DUYARLILIK

Abdullahoğlu Elektrik gerek portföyündeki ürünlerin az ve verimli enerji tüketiyor olması, gerek üretim süreci boyunca çevreye en az zararın verilmesi konusundaki hassasiyeti dolayısıyla çevreye son derece duyarlı bir işletmedir.

 

Ürünlerimizin üretimi aşamasında çevreye hemen hemen hiç bir zararlı gazın salınımı olmamakta, üstün yalıtımlı bir binanın avantajı olarak ses, görüntü, ısı kirliliği oluşmamaktadır.

 

Geri dönüşüm ünitemiz sayesinde hurdaya ayrılması gereken değerli metaller ve plastikler yeniden hayat bulmakta, çevreye zarar verebilecek gazlar içeren ürünler, ilgili yasa maddeleri gereğince bertaraf edilmektedir.

 

En gelişmiş aydınlatma ürünlerini üreten tesisimizin kendisi de, en gelişmis aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerini kullanarak önemli bir enerji tasarrufu yapmaktadır.

 

Çevreci yaklaşımımız, üretim bantlarında çalışan arkadaşlarımızın da sağlığının korunması içi gerekli olan tozdan arındırılmış, iyi havanlandırılmış, hijyen ve güvenlik standartlarına uygun çalışma alanlarımız da da kendisini göstermektedir.

 

AYDINLATMA ANSİKLOPEDİSİ

Göz sağlığımız için bulunduğumuz mekanların en doğru şekilde aydınlatılması büyük önem taşır.

DEVAMI

NASIL ÜRETİYORUZ

Silivri’de faaliyette bulunan üretim ve depolama alanlarımızın bulunduğu merkez üssümüz 18,000 m2 kapalı alana sahiptir.

DEVAMI

OUTLET ÜRÜN MAĞAZASI

2021 ONLINE ÜRÜN KATALOĞU

YARDIM İSTİYORUM